miody złota pszczołka

 

Nasze miody to prawdziwy skarb – zdrowie zamknięte w złotych kroplach.

 

O nas

Złota Pszczółka to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie z dala od gwaru miasta, w zaciszu starodrzewia, wśród ugorów i dzikich kwiatów nasze pszczoły znalazły swój dom i najlepsze warunki do produkcji naturalnych miodów.

Nasza przygoda w świecie pszczół rozpoczęła się niemal 10 lat temu. Od pierwszych chwil wiedzieliśmy, że nie będzie to zwykła praca, ale także źródło pasji, radości i satysfakcji.

Wysoka jakość naszych produktów pszczelich i nieustanny rozwój oferty sprawiają, że stale poszerza się grono odbiorców naszych miodów a zadowoleni klienci stale powracają po nasze wyroby. Stawiamy na stały rozwój, dlatego systematycznie zwiększamy liczbę pszczelich rodzin, co pozwala nam proponować coraz większe ilości miodu, pierzgi i propolisu o niezmiennie wysokiej jakości.

Nasza oferta skierowana jest także do pszczelarzy – w stałej sprzedaży oferujemy odkłady pszczele, rodziny pszczele i matki pszczele. Świadczymy także usługi zapylania upraw.

Zapraszamy do poznania wszystkich smaków i rodzajów miodów prosto z natury a także innych produktów pochodzenia pszczelego.

Kontakt

+48 502 330 907

Złota Pszczółka
Artur Rosłoniec

ul. Otwocka 34
05-430 Celestynów

NIP 532-140-57-08